___Cafe-Rock___

Cafe-Rock'a Hoşgeldiniz!!

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

özledim..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
manson
Sevimli Müşteri
Sevimli Müşteri

Meslek : ögrenci
İlgi Alanı : Istanbul, puzzle, sinema, Rock, muzik, Kitap, deniz, saat, Idanestiklal, Kadikoy, moda sahil..

MesajKonu: özledim..   Salı Eyl. 18, 2007 12:23 am

önlenemez bir özlem var içimde, onüne geçilmez bir yolculuk havası...

sadece yılları tamamlamaya yakın aylar da geçse üstünden, sadece istemediğini söylesende yüzümü görmeyi, zincirlemek var yüreğimi biryerlere, gelmemek için yanına...

garip bir havası var buraların senden gelen rüzgarlarda sen kokuyorsun, en sevdiğim kokun geliyor burnuma her sıgara dumanından sonra, ki sen hiç sevmezdin sıgara içmemi...

yollar bile gözüme çok uzun gelmiyor; sen gidilmesi zor, gidilmesi meşakatlı ve bir o kadarda imkansız bir yerde olsan da...

hala inanıyorum yalanına, hala öldürüyorum içimdeki gerçekleri seni unutmamı, seni özlemememi, seni sevmememi söyleyen gerçekleri...

yüzün yeryüzümdü biliyordun, sen artık benden kaçırsanda yüzünü...

seninleyken olan susmalarım hariçinde pişman değilim hiçbir sessizliğimden, sen yoksunya konuşmanında hiçbir anlamı yok diyor dudaklarım, seni tutkuyla öpen dudaklarım...

sensiz gülmelerim içimi acıtıyor, yalandan hepsi ama gülmem gerekiyor sensizliği anlatabilmek için birilerine gülmem gerekiyor, içim sessizce ağlasa da sensizliğe...

artık daha çok küfür ediyorum, hiç eksik olmuyor lanetlenmiş kelimeler dilimden, lanetlenmiş bir bedene ait olan dilimden...

tutunamıyorum, tutunmak istemiyorum belki de sensiz bir güne, tutanamayanlardanım sensiz doğan ve sensiz biten her güne...

ince parmaklı küçük ellerini özlüyor ellerim, geceleri sensizliğe ağlayan gözlerimi, gözyaşlarımı silen ellerim...

seni,

özledim

gidip göremedim,

ama

görmek isterdim...

artık bir seni, bir de ölümü bu kadar çok özledim...

15/06/07
Kullanıcı profilini gör
xandreal
Sevimli Müşteri
Sevimli Müşteri

Meslek : Yazar, Yönetmen

MesajKonu: Geri: özledim..   Salı Eyl. 18, 2007 2:56 am

şimdi canımcım imla hatalarını saymassak sade bir anlatım esen yazı olmuş ama buradaki 17 yaşındayım hayat beni çok bunalttı yazılarının arasında iyi bir yazı kendini gösteriyor.

bu yazıyı bir yerden çalmış olacağını sanmıyorum o kadar kötü çaldıysanda amatör bir yerden çalmışın ahahaha

sevgiyle...
Kullanıcı profilini gör
manson
Sevimli Müşteri
Sevimli Müşteri

Meslek : ögrenci
İlgi Alanı : Istanbul, puzzle, sinema, Rock, muzik, Kitap, deniz, saat, Idanestiklal, Kadikoy, moda sahil..

MesajKonu: Geri: özledim..   Salı Eyl. 18, 2007 6:48 pm

hahahhaah sevgili xandreal gülüm benim hasta etme beni. 5 senelik yazar geçmişim var benim. getirtme beni evine. hırsızmıyım ben ulan kalbimi kırıyosun ama. kırıldı kalbim a.k böhüğeeeeeee. hahahhaha
Kullanıcı profilini gör
nötr
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: özledim..   Salı Eyl. 18, 2007 9:52 pm

çok hoş Smile

bu arada benim şiirlerimide okusana uzun süreden beri şiir yazıomuşsun bakalım benim şiirlerime ne yorum yapcaksın Shocked
Kullanıcı profilini gör
xandreal
Sevimli Müşteri
Sevimli Müşteri

Meslek : Yazar, Yönetmen

MesajKonu: Geri: özledim..   Çarş. Eyl. 19, 2007 5:06 am

manson demiş ki:
hahahhaah sevgili xandreal gülüm benim hasta etme beni. 5 senelik yazar geçmişim var benim. getirtme beni evine. hırsızmıyım ben ulan kalbimi kırıyosun ama. kırıldı kalbim a.k böhüğeeeeeee. hahahhaha

5 sene bir yazar için çok az... Razz Razz türkçeye hakimiyetine hiçbir şey katmamışın beş senede manson ahhaha Razz sen en iyisi bir big king menü getir bana Razz

-------------------

nötr şiirlerime yorum yap diye manson'a dediysen yanlış kişiye dedin ahahha

bana dediysen ya da demediysen fark etmez yapacam şimdi (=
Kullanıcı profilini gör
nötr
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: özledim..   Çarş. Eyl. 19, 2007 10:06 pm

xandreal demiş ki:
manson demiş ki:

5 sene bir yazar için çok az... Razz Razz türkçeye hakimiyetine hiçbir şey katmamışın beş senede manson ahhaha Razz sen en iyisi bir big king menü getir bana Razz

-------------------

nötr şiirlerime yorum yap diye manson'a dediysen yanlış kişiye dedin ahahha

bana dediysen ya da demediysen fark etmez yapacam şimdi (=

sana demedim. şiirlerimi artık okumanı da istemiorumm
sadece sana artık şiirlerimi okuma diorum. RİCA EDİORUM Shocked
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: özledim..   

özledim..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası