___Cafe-Rock___

Cafe-Rock'a Hoşgeldiniz!!

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Söyleyemedim..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
nötr
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Söyleyemedim..   C.tesi Eyl. 15, 2007 3:51 pm

Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim..
Sessiz öptüm nefesini, söyleyemedim..

Ben seni, hep senin bilmediğin zamanlarda, senin bilmediğin mekanlarda sevdim.. Bunu sana hiç bir zaman söyleyemedim.. Anlatabilecek kelime bulacağımı hiç sanmadım.. Düşlerimdeydin hep.. Öyle büyüktü ki varlığın beni aştı ama sana ulaşmadı..
Ben seni, hep uzak sevdim, uzak öptüm.. Sessiz, sakin, sen rahatsız olma, ürkme diye, benden kaçma diye usulca öptüm.. Her nefesim senindi.. Çünkü ben, sen nefes alıp verdikçe vardım.. Ama sana ne sesimi, ne nefesimi duyuramadım.. Çığlık oldu sevgim, çarptı herkese.. Bir sana teğet geçti.. Öğrenemedin.. Söyleyemedim..

Sana ben şiirler, sözler büyüttüm,
Sana ben baharlar, yazlar büyüttüm,
Sana ben hummalı gizler büyüttüm,
Söyleyemedim...

Her kalemin ucuna düşen harf sendin.. Her dilimin ucuna gelen kelime sendin.. Ben her yazdığım kelimede seni büyüttüm, ben her kurduğum cümlede seni büyüttüm.. Sen bilmedin, ben söyleyemedim..
Bahar sen varsan gelirdi, yaz sen varsan güzeldi.. Her gelişin bahar, her dokunuşun yazdı bana.. Ben her bahar hüzün kaplar, her yaz yaşlar akıtırdım yokluğunda... Ben her baharı sen diye bekledim, ben her yazı sen diye geçirdim.. Bütün güzelliklerini sana büyüttüm.. Sen bilmedin, ben söyleyemedim..
En ateşlisi sanaydı aşkın.. En güzeli, belkide en büyüğü sanaydı.. Gizli gizli yanardı yüreğimde.. Aşkım büyüktü, ateşi büyüktü, giz'i hepsinden büyüktü.. Gösteremedim.. Nasıl beni yakıp, erittiğini bilemedin.. Oysa sen buz gibiydin.. Yine de gelmedin.. Nasıl bir yürek büyüttüm sana gizli gizli.. Sen bilmedin, ben söyleyemedim..

Şarkılar yazdım sana, okuyamadım..
Hep yanımdaydın oysa, dokunamadım..

Sana ben hayaller, düşler büyüttüm,
Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm,
Sana ben hummalı aşklar büyüttüm,
Söyleyemedim..

Her şarkıya seni koydum, her şarkıyı sana yakışırdım.. Sen varsın diye söyledim hepsini ama sana duyuramadım..
Hep benimle olduğunu hiç bilmedin. Hayalinle yatar, hayalinle kalkardım anlamadın. Anlamadığın, hissetmediğin için dokunamazdım sana, duvarların öyle kalındı ki, yapamadım..

Hayallerimdin işte sen, bütün düşlerimdin..
İyiye, kötüye akan her damla yaş sanaydı, sensiz olmazdı..
Ateş gibiydi işte aşkın, dedim ya yakardı, söndüremezdim..
Ama sen hiç birini bilmedin,
Ben de Söyleyemedim...

En son tarafından C.tesi Eyl. 15, 2007 4:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
melankolik
Moderatör
Moderatör

Meslek : mezarlık bekcisi
İlgi Alanı : müzik müzik müzik (rock ve metal)

MesajKonu: Geri: Söyleyemedim..   C.tesi Eyl. 15, 2007 3:56 pm

artık şiir yazmıycam ben bu yazıyı gördükden sonra Sad Sad

ömrümden ömür gitti resmen Shocked

cok güsel yazı ellerine saglık şu calıntı foto da olmasa ii olurudu Smile
Kullanıcı profilini gör
xandreal
Sevimli Müşteri
Sevimli Müşteri

Meslek : Yazar, Yönetmen

MesajKonu: Geri: Söyleyemedim..   Çarş. Eyl. 19, 2007 5:32 am

bir kere oradaki şiir kısmı başlangıçtaki ve kırmızılar türküdür cevdet bağcaya ait diğer kısımlarda kim bilir kime ait internette bir sürü yerde daha var

ama bu sefer

hiç olmassa bir "kolaj" çalışması çıkarmışın ortaya o yüzden tebrik ederim güzel bir kolaj...
Kullanıcı profilini gör
manson
Sevimli Müşteri
Sevimli Müşteri

Meslek : ögrenci
İlgi Alanı : Istanbul, puzzle, sinema, Rock, muzik, Kitap, deniz, saat, Idanestiklal, Kadikoy, moda sahil..

MesajKonu: Geri: Söyleyemedim..   Çarş. Eyl. 19, 2007 10:41 am

xandreal demiş ki:
bir kere oradaki şiir kısmı başlangıçtaki ve kırmızılar türküdür cevdet bağcaya ait diğer kısımlarda kim bilir kime ait internette bir sürü yerde daha var

ama bu sefer

hiç olmassa bir "kolaj" çalışması çıkarmışın ortaya o yüzden tebrik ederim güzel bir kolaj...

hahahhahahaha.

güzel bi kolaj çalışması. paylaşım için sağ ol. +rep. 43985793485794835 kişi bakmış bir teşekkür eden yok tribine düşme diye o da. hahahaha.
Kullanıcı profilini gör
nötr
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Söyleyemedim..   Çarş. Eyl. 19, 2007 9:57 pm

zaten bu bana ait die bişiy demedim ki
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Söyleyemedim..   

Söyleyemedim..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası