___Cafe-Rock___

Cafe-Rock'a Hoşgeldiniz!!

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

kücük adamdan son sözler

YazarMesaj
melankolik
Moderatör
Moderatör

Meslek : mezarlık bekcisi
İlgi Alanı : müzik müzik müzik (rock ve metal)

MesajKonu: kücük adamdan son sözler   Salı Eyl. 11, 2007 9:57 pm

artık yazmıyacam yazdıkca gecmişim aklıma gelir o eski cocukluk günlerim her zaman kosup eglenen hayattan zevk alan biri oldugumu hatırlamak istemiyorum artık yazmıycam o gül kokulu bahcelerde serin havanın yüzüme carpıp o güsel duyguyu hatırlamak istemiycem artık yazmıycam annemin yapdıgı pastaların tadını unutmak istiyorum her zaman güsel hayallerimin oldugunu düsünürüm ama simdiki durmum o günlere göre daha kötü daha berbat daha igrenc ne hayattan zevk alıyom ne gülün kokusu ve rüzgarın esintisini nede harika pastaların tadını cünkü hepsi anlamsız ve boş şuanda yazdıgım yazılar gibi kime yazıyom nicin yazıyom halen bilmiyorum bıktım zaten hoş pek kimsede umursamıyor herkes kendi düsüncesinde bencilleşmiş vücutlarında hap solmuş bir mahkum gibi ne farkeder ki aslen bende mahkumum ama bunun bilincindeyim en azından sadece ufak bir pencereden gün ışıgı vurar hücreme ondan bilem uzaklaşıyorum hep beni üzüp aglatıyor kücük bir cocuk gibi artık bunlar son kelimelerim artık bir daha yazmıyacam yazıpda kendi hayallerimi hatırlamıycam Sad
Kullanıcı profilini gör
Umarsız
Cafe Sahibi
Cafe Sahibi

MesajKonu: Geri: kücük adamdan son sözler   Çarş. Eyl. 12, 2007 11:47 am

ne küsel yazıodun yaw Wink Wink Wink

ama yasmak iii gelmiosa üzldüm şimdi bak Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Kullanıcı profilini gör http://cafe-rock.realbb.net

kücük adamdan son sözler
1 sayfadaki 1 sayfası