___Cafe-Rock___

Cafe-Rock'a Hoşgeldiniz!!

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

18 (BU OLAY GERCEKDİR ALINTIDIR)

YazarMesaj
melankolik
Moderatör
Moderatör

Meslek : mezarlık bekcisi
İlgi Alanı : müzik müzik müzik (rock ve metal)

MesajKonu: 18 (BU OLAY GERCEKDİR ALINTIDIR)   Salı Eyl. 11, 2007 7:00 pm

EVET OLAY SÖLE DİYİM 18 YAŞINDA GENÇ BİR DELİKANLI VAR FAKAT BU GENC ÖLÜMCÜL BİR KANSERE YAKALANMIŞ VE TEDAVİ Sİ YOK BUNU BİLEN GENC KENDİNİ GÜNLERCE EVE HAPSEDİYOR VE BİR GÜN KENDİNİ DIŞARIYOR MALUM EVDE DUR DUR EN SONUNDA BUNALDI NEYSE ÖLE GEZERKEN TEZGAHLARIN ÖNÜNDE GECİYOR VE ÖLEMESİNE BAKIYOR FAKAT SONRA HAYAL MEYAL BİR KIZ GÖRÜYOR SONRA BİR DAHA BAKIYOR KIZA O KADAR TATLI Kİ NEYSE İCERİYE GİRİYOR CD LERE BAKIYOR VE KIZ YANINA GELİR BUYRUN BİR ŞEY Mİ ARADINIZ DİYE SORAR GENCİN ELİ AYAGI TUTMAZ OLMUS KIZ O KADAR GÜSEL VE TATLI Kİ İCİNDEN ÖPÜP SARILASI GELİYOR SONRA HER HANGİ BİR CD GÖSTERİP ONU PAKETLEMESİNİ SÖYLÜYOR BU OLAY 4 5 GÜN DEWAM EDİYOR SONRA DELİKANLININ ANNESİ OGLUNA SORUYOR BİR DERDİN Mİ ? VAR DİYE GENC İSE ACIKLIYOR DURUMU SONRA ANNESİ KIZLA GÖRÜSÜP DURUMU ANLATIYOR KIZA EVİN NUMARASINI VERİYOR 2 GÜN SONRA KIZ EVİ ARIYOR VE GENCİ SORUYOR ANNE AGLIYOR TABİİ BASINIZ SAGOLSUN DİYOR GENC ADAMI KAYBETTİK DİYE KIZ SONRA BUNA ÜZÜLÜR VE TELEFONU KAPAR VE ANNESİ OGLUNUN ODASINA GİRER VE TOPARLAR SONRA DOLABINI ACAR BİR SÜRÜ CD VE HEPSİDE ACILMAMIS ACINCA UFAK NOTLAR VAR SÖLE YAZIYOR BİR KAC TANESİNDE
''SİZ TATLI VE HOŞ BİRİSİZİN SİZDEN GALİBA HOŞLANDIM''
BASKA BİR CD KABINDA İSE
''SİZ GERCEKDEN COK TATLISINIZ SİZİNLE CIKMAK İSTİYORUM
BASKA BİR CD KAPI DAHA ACINCA
''BU GECE BENİ BİR YERLERE GÖTÜRÜRMÜSÜNÜZ'' GİBİ UFAK NOTLAR VAR

BURDAN ALINCAK DERS HİC BİR ZAMAN ASLA AMA ASLA GEC KALMA YOKSA PİŞMAN OLURSUN SONSUZA DEK İCİNDE TUTMAKDANSA GİTDİP TÜM İCDENLİGİNLE DURMUNU ANLATMAN SON
Kullanıcı profilini gör
##hAyALeT##
Cafe Sahibi
Cafe Sahibi

Meslek : çook çalışmakkk pufff
İlgi Alanı : oo nedemezsinn birsürüü

MesajKonu: Geri: 18 (BU OLAY GERCEKDİR ALINTIDIR)   Salı Eyl. 11, 2007 10:36 pm

ya ama orada kısıda düşünmek lasımm ya çock aşkını ilan etseydi kızda ona daha fazla baglansaydı v.s kızda çook kötüü olurdu çocuk zatee olcekmişş kızında hayatnı niee mafetsinki bence çocukk iiiyiki söylememişş söleseydi bencillik etmişş olurdu
neyse allah rahmet eylesin ne diyim üzüldüm ama
Kullanıcı profilini gör
yorgo2007
Ben Geldim!!
Ben Geldim!!

MesajKonu: Geri: 18 (BU OLAY GERCEKDİR ALINTIDIR)   Çarş. Eyl. 12, 2007 11:39 pm

cok kotu ya boyle kadermi olur acıdım walla
Kullanıcı profilini gör
Sabrina
Cafe Sahibi
Cafe Sahibi

Meslek : öörenci

MesajKonu: Geri: 18 (BU OLAY GERCEKDİR ALINTIDIR)   Paz Eyl. 16, 2007 1:19 am

kötü bi durum ya Sad

hem çocuk için hemde kıs için üsüldüm Sad

gerçekten kötü ya pff...........

###Dışardaki GÜRÜLTÜYÜ duymak İsTemiyorsan Müziğin Sesini Aç!!!!!!###

Kullanıcı profilini gör http://cafe-rock.realbb.net
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 18 (BU OLAY GERCEKDİR ALINTIDIR)   Perş. Ara. 27, 2007 10:38 pm

haykıralım içimizdekileri. Geç olmadan vakti geçmeden ömrümüz yeterken hiç kimse için geç olmadan tühh demeden keşkeleri bir kenara bırakın, yola devam

18 (BU OLAY GERCEKDİR ALINTIDIR)
1 sayfadaki 1 sayfası