___Cafe-Rock___

Cafe-Rock'a Hoşgeldiniz!!

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)

YazarMesaj
melankolik
Moderatör
Moderatör

Meslek : mezarlık bekcisi
İlgi Alanı : müzik müzik müzik (rock ve metal)

MesajKonu: rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)   Çarş. Eyl. 05, 2007 12:43 pm

evet bayanlar ve bay rock cılar simdi bundan hatırlıyomda 5 6 sene önce bir olay yaşanmışdı 2 genc intihar etmişdi ve arkalarında intihar mektubu bırakmışlardı ve tam olarak hatırlamıyom ama şu sözleri halen unutmadım ben BİZ KENDİMİ ŞEYTANA KURBAN EDİYOZ ve bu olay üzerine polis nedense birden rock cılar ve barlar gibi yerlere baskın yapdılar bir düşünün biz de rock müzik dinliyoz fanatikis ama hic seytanla alakamız yok sizce bu biraz sacma degil mi ?halen ben anlayamadım ailemde böle zaten halen yok satanist falan diyorlar bana Shocked

her neyse biraz isterseniz bu konu üzerinde tartışak ve millete diyek her rock ve metal müzik dinleyen adam satanist degildir bunu da millete anlatak Wink
Kullanıcı profilini gör
##hAyALeT##
Cafe Sahibi
Cafe Sahibi

Meslek : çook çalışmakkk pufff
İlgi Alanı : oo nedemezsinn birsürüü

MesajKonu: Geri: rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)   Çarş. Eyl. 05, 2007 2:25 pm

EEEEEEDD YA BENDE BUNU ÇOK MERAK EDİYORUM ROCK YADA METAL MÜZİK DİNLİYEN BİRİLERİNİ GÖRÜNCE DİREK SATANİST DAMGASI VURUYOLAR BENDE BUNDAN ÇOOK SIKILDIM ARTIKK AH BİDE AÇIKLAYABİLSEMM YETMİOO BİLDİKLERİMM YAA Mad Mad Mad
Kullanıcı profilini gör
melankolik
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)   C.tesi Eyl. 08, 2007 6:04 pm

sorun tek o olsa bir de aileler var Shocked
Kullanıcı profilini gör
##hAyALeT##
Cafe Sahibi
Cafe Sahibi

MesajKonu: Geri: rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)   C.tesi Eyl. 08, 2007 6:08 pm

melankolik demiş ki:
sorun tek o olsa bir de aileler var Shocked

eeeed ya katılıyorum sana yaa nedir buu aile sorunu yaa
Kullanıcı profilini gör
melankolik
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)   C.tesi Eyl. 08, 2007 6:14 pm

daha komigi de war bundan 2 3 hafta önce bir slipkont t-shirt aldım annem gördü bu ne dedi t-shirt dedim Shocked sora üzerinde 2 adet kafa vardı ne bu ya falan kafa kan bir güsel kavga ettik babam bişy demedi ns bakdım 5 6 gün boyunca bu kavga dewam ediyor dayanamadım degişdirdim yaa rezillik diz boyu affraid Mad
Kullanıcı profilini gör
##hAyALeT##
Cafe Sahibi
Cafe Sahibi

MesajKonu: Geri: rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)   Ptsi Ekim 01, 2007 2:56 pm

melankolik demiş ki:
daha komigi de war bundan 2 3 hafta önce bir slipkont t-shirt aldım annem gördü bu ne dedi t-shirt dedim Shocked sora üzerinde 2 adet kafa vardı ne bu ya falan kafa kan bir güsel kavga ettik babam bişy demedi ns bakdım 5 6 gün boyunca bu kavga dewam ediyor dayanamadım degişdirdim yaa rezillik diz boyu affraid Mad

dogruu onları alştrmann lasmm ilk gördüklerii için garipsemişlerdirr bu konularıı çook ii bilirimm

Kullanıcı profilini gör
GodFather
Sürekli Müşteri
Sürekli Müşteri

Meslek : halkla iliskiler
İlgi Alanı : .________________________________

MesajKonu: Geri: rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)   Çarş. Ekim 03, 2007 3:18 am

melankolı ya bıraz objectıf ol tabe ole bakarlar pıyasada okadar kendını metalcı ve rockcı sanan ınsan demeyecegım onlara varkı dengesız herıflerın hertarafa kuru kafa (satanızm sımgelı kuru kafalardan bahsedıyorum yuvarlık ıcı kırmızı yıldız converse amlemıne benzer)666 yazıları bılmem neler e bakıyorsun adam ıkı uc kelıme ogrenmıs rock la ılhgılı konusuyor metalla ılgılı konusuyor ee dogal olarakda mıllet o dengesızlerın ayarı olarak bakıyor affraid affraid affraid affraid

En son tarafından Çarş. Ekim 03, 2007 3:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör http://www.cafe-rock.realbb.net
GodFather
Sürekli Müşteri
Sürekli Müşteri

MesajKonu: Geri: rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)   Çarş. Ekim 03, 2007 3:26 am

ayrıca sunuda dıyeyım cok asırı abartı ve ozentı olmaya basladı bızım rockerların cogu bılmıyorum ama ornek hayko cepkın scream vokal yapmak ıcın bı yerlerını yırtacak marlın mansona benzemek ıcın her harekıtıtı o gıbı yanı boyle bır ortamda mılletın rock degılde metal muzık dıonleyenlere olagan bakmasını beklemeyelım arkadaslar cunku bızım mılletımız öz ve saflık üzerinde durur .bazen bana bıle ozentı gelmeye basladı Mad Mad bence objectıf olursak 80 lı yılların sıyah gıyım tarzını yakalayan rock ve metal dunyası ne yazıkkı muzık olarak cok gerıde kaldı dınledıgım ve karsılastırdıgım kadarıyla Smile
##hAyALeT##
Cafe Sahibi
Cafe Sahibi

MesajKonu: Geri: rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)   Çarş. Ekim 03, 2007 3:12 pm

chıldrenofbodom demiş ki:
ayrıca sunuda dıyeyım cok asırı abartı ve ozentı olmaya basladı bızım rockerların cogu bılmıyorum ama ornek hayko cepkın scream vokal yapmak ıcın bı yerlerını yırtacak marlın mansona benzemek ıcın her harekıtıtı o gıbı yanı boyle bır ortamda mılletın rock degılde metal muzık dıonleyenlere olagan bakmasını beklemeyelım arkadaslar cunku bızım mılletımız öz ve saflık üzerinde durur .bazen bana bıle ozentı gelmeye basladı Mad Mad bence objectıf olursak 80 lı yılların sıyah gıyım tarzını yakalayan rock ve metal dunyası ne yazıkkı muzık olarak cok gerıde kaldı dınledıgım ve karsılastırdıgım kadarıyla Smile

bende diyrm abim bu konu hakknda ne zamn konuşçak Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing helal helal

Kullanıcı profilini gör
whimper
Sevimli Müşteri
Sevimli Müşteri

Meslek : inş müh.
İlgi Alanı : rocK metaL ve türevleri - efes darK - taXim

MesajKonu: Geri: rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)   Salı Ekim 16, 2007 9:45 pm

size nedenini söliiim =)
bazı bağnaz kafalılar kafalarında bişileri sabitlemiş, bildiginiz gibi metal türlerinden blacK metaL dinleyen bi cogu tanrı ya inanmaz, yada satanizm denilen (din diye gecmez ama din diye ilan eden biri var Very Happy) seye inanır. tabi giyiniş siyah olunca tüm metal - rocK dünyası nasibini alır..

ayrıca rock ; barış - kardeşlik demektir. 2. dünya savasından sonra cıkan rockn roll ile günümüze kadar gelir.. ama insanlar bu düşünceyi bilmedikleri için kafasında sabit fikirlerle yetinir ve bu gorusu ogrenmek bile istemez..
diger yandan metal müzik ; haksızlıklara karsı bi isyan başlığında gelir karşımıza , punK ardından cogalan rock türevLeri metal müzik ile devam eder..

bi banka sırasında arkamdaki adamın tip tip bakışı, ardından benim ona dönmem ile ;
-o dudagındaki nedir?
-piercing
-ne işe yarar bi faydası varmıdır? (aklı sıra küçük düşürecek)
-yoo bi işe yaramıo
-neden takıosun?
-zevk, tarz meselesi ,bende sana bi soru sorabilirmiyim amca??
-tabi
-peki senin o bıyıkların dudagının üstünde olan.. ne işe yarar bi faydası varmıdır? neden uzatıosun ???

dediğimde cevap verecek bişi bulamaması ve buna benzer diyalogları her gün bu bağnaz beyinlerden dinlemem olayı acıklıyor sanırım =) ben alıştım insanların bakışına , tepkilerine Very Happy sallamıyorum Very Happy kulaklığım kulagımda duymuyorum bile =)=)

siz de ole yapın Wink

aileler için de unutmadan :

acıkcası yawastan girin olaya Very Happy giyinişin de b.kunu cıkarmayın Very Happy abartmayın .. onlar zamanla alışacaktır zaten. yaş ilerledikce sizi serbest bırakıyorlar yada ugrasmaktan sıkılıolar Very Happy:D
Kullanıcı profilini gör http://www.maniacsteam.net
GodFather
Sürekli Müşteri
Sürekli Müşteri

MesajKonu: Geri: rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)   Perş. Ekim 25, 2007 12:04 am

kardes bıgun yanlız kal ve düsün sen kımın evladısın ve senın atalrın ıcın ne anlama gelıyormus bıyık belkı ben yanlıs anlamıs olabılırım ama senın bagnaz dedıklerın benımde atalarım sana dogru konusman yonunde tavsıyeler vermeyecegım cunku buna mecbursun nitekım adımını attıgın yerde onların kanları var ayrıca adam cok dogru solemıs orana burana metal gumus veya prılanta aksesurlar takmak cok sacma dogal ol bıraz ınan o sekılde daha cok ılgı cekersın ve lutfen bana ben onları ılgı cekmek kendımı farklı gostermöek ıcın takmıyorum deme :)kusura bakma umarım senın soledıklerını yanlıs anlamısımdır Smile

rock ve metal müzik ve stanistlik (ne alaka)
1 sayfadaki 1 sayfası