___Cafe-Rock___

Cafe-Rock'a Hoşgeldiniz!!

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

black and bloody tears...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
elenora_baptiste
Ben Geldim!!
Ben Geldim!!

Meslek : student
İlgi Alanı : kitaplar,sinema ve metal müzik

MesajKonu: black and bloody tears...   Ptsi Şub. 01, 2010 7:01 pm

farklıydı...her girdiği ortamda ayrı kişilik özellikleri sergilerdi. insanlar beğensin diye değil,nabza göre şerbet vermek de değil. bu onun için bir tür oyundu ve çok eğleniyordu..içinden kıs kıs etrafındaki insanların aptallıklarına gülüyordu..
bu oyuna mecbur olduğunu kesinlikle kabul etmiyordu..içinin zehrini akıtırsa karanlığına ihanet etmiş sayılırdı ona göre. zehir içinde kalmalıydı ve onu çığlıklarının duyulmayacağı dipsiz uçurumlara sürüklemesine izin vermeliydi..ondaki farklı olma hırsı değildi..acıyı seviyordu.acının onu olgunlaştırdığına ve etrafındakilerden gün gün yükseğe taşıdığına inanıyordu..
kanı seviyordu,ama canlılara zarar vermek tarzı değildi.kendinden başka kimseye zarar vermezdi.
ölüm ona göre bir başlangıçtı. diğer insanlar gibi cennet denen aldatmacanın içinde güzel kızlarla sevişmeyi hayal etmiyordu. hayal ettiği tek şey sonsuz acıya bir an önce kavuşmaktı...gerçeği istiyordu,dünya ise aldatmacalarla doluydu,bir bakıma dünyadan nefret ediyordu...
işte bunları insanlara anlatamazdı..anlamazlardı,hemen deli damgasını yapıstırıverırlerdı.çekindiğinden değil,yalnızca düşüncelerini paylaşacak kadar değerli bulmuyordu insanları o kadar...
Kullanıcı profilini gör

black and bloody tears...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası