___Cafe-Rock___

Cafe-Rock'a Hoşgeldiniz!!

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Pegasus Sendrom

YazarMesaj
parpali
Ben Geldim!!
Ben Geldim!!

MesajKonu: Pegasus Sendrom   C.tesi Kas. 07, 2009 9:54 pm

2004 yιlιnιn başlarında Alp KAMBER ve Özgür DEMIRCIOGLU tarafιndan kurulmustur. Bugüne kadar yaklaşık 100’ün üzerinde sahne deneyimi yaşayan Pegasus Sendrom Alp kamber (vokal/ gitar), Mehmet Kurul (gitar), Önder Ayan (bas gitar), Özgür Demircioğlu undan ( davul)oluşmaktadır

2006 yιlιna gelindiginde Engin UYSAL ve Sonay YAZICI'nιn gruptan kopmasι ile bir kuluçka dönemine girildi. Bu dönem yaklasιk 6 ay sürdü ve sonra tekrar bir araya gelindi. Bu tarihten sonra PEGASUS'un albüm çalιsmalarι basladι, her etkinlikte ve senlikte yer almayιp sadece genis kitlelere ulasabilecekleri organizasyonlar tercih edilmeye baslandι ve yogun bir biçimde albüm çalismalarιna odaklanιldι.

2008 yιlιnιn baslarιnda Fermen AKGÜL (MANGA), Anιl TÜTÜNCÜOGLU ve Kaan DEMIRÇELIK yönetmenliginde ''YETER'' adlι parçalarιna video klipleri çekildi. Bu bir bakιmada gelen albümün habercisiydi. ''YETER'' Videoklibi basta DREAM TV olmak üzere, bir çok ulusal müzik kanalιnda yayιnlandι

''Yeter'' isimli video klipleriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan PEGASUS SENDROM’un ''Al Aşkını'' isimli single Milhan Müzik etiketiyle yayınladı.

Parçanın kaydı, mix ve masteringi Taşoda stüdyolarında Badem grubunun solisti Mustafa Kemal Öztürk tarafından gerçekleştirildi.

''Hicaz'' albümlerinin çok karamsar ve acı dolu öğelerle yüklü olduğunu belirten grup üyeleri, bu single ile hem kendimizi hem de insanları içinde bulunduğumuz kaotik ve karmaşık durumdan bir an olsun uzaklaştırmak ve eğlendirmek istiyoruz diyorlar.

'Hicaz'' albümü öncesi ''Al Aşkını'' ismini taşıyan maxi single çıktı.. Ttnet müzik ten indirebilirsiniz.

http://www.ttnetmuzik.com.tr/Pages/Album.aspx?albumId=aGNSajg3UUhCOW9haXhUdVAxZytmZz09
Kullanıcı profilini gör

Pegasus Sendrom
1 sayfadaki 1 sayfası